Servis Eve Gelsin | KURUMSAL

Tüm ürünlere DESTEK vermek üzere hizmet
vermek için çalışmalarına başlayan servisevegelsin.com
 • Bilgisayar ve Notebook Onarım
 • Web hizmetleri
 • Network hizmetleri
 • Yazılım ve Donanım alanında tüm hizmetler verilmektedir.

  Servis Eve Gelsin Hizmetimiz sayesinde İstanbul’un tüm bölgelerine en kısa sürede teknik DESTEK sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin teknolojik ürünler üzerindeki tüm ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli Sertifika sahibi ekiplerimiz tarafından yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir. Mesafe farkı olmaksızın müşterilerimizin kendi adreslerinde ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

  servisevegelsin.combünyesinde birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik teknik servis hizmeti verilmektedir. Yapılan işlerdeki profesyonellik çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

  Vizyon ve Misyon :

  Vizyonumuz: Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. Bilgisayar Teknik Servisi , olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir teknik servisi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Notebook tamiri, bakım anlaşmaları, bilgisayar teknik servisi, notebook servisi, notebook ekranları, notebook klavyeleri, notebook adaptörleri, notebook bataryaları,web sayfası dizaynı,bilgisayar tamiri, arama motorları optimizasyonu, hizmetlerimizden bazılarıdır. Adresinize gelip yerinde tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız...

  Misyonumuz: Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak. Sürekli eğitimlerle kendini geliştiren dinamik ekibimizle profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir ve yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

  Kalite Anlayışı :

  Bilgisayar ve diğer teknolojik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için teknik servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır.Biz servisevegelsin.com olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık.Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.